Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt38607/domeenid/www.afx.ee/htdocs/wp-content/plugins/kirki/packages/kirki-framework/field-dimensions/src/Dimensions.php on line 105

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data01/virt38607/domeenid/www.afx.ee/htdocs/wp-content/plugins/kirki/packages/kirki-framework/field-dimensions/src/Dimensions.php on line 136

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data01/virt38607/domeenid/www.afx.ee/htdocs/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 369
Artifex Group OÜ – building company

Meist

Ettevõte Artifex Group OÜ alustas oma tegevust 2012. aastal ehitusvaldkonna suure kogemusega spetsialistide baasil ning on end tõestanud usaldusväärse kvalifitseeritud tööjõudu omava ja oma töö kvaliteedi eest vastutava partnerina.

Meie ettevõte tegeleb kõikvõimalike betoonitöödega: vundamendid, seinad, vahelaed, trepid. Samuti armeerimise ja PERI-, DOKA- või puitraketiste paigaldamisega.

Peamised objektid paiknevad Rootsis ja Eestis. Nüüdseks on meie peamised tellijad ettevõtted YIT Sverige, Boskalis ja erakliendid.

Meie peamine eesmärk on oma töötajate uute erialaste vilumuste arendamine, uute tehnoloogiate juurutamine ja nüüdisaegsetesse seadmetesse investeerimine. Need meetmed muudavad meie ettevõtte konkurentsivõimeliseks tänu töö kõrgele tootlikkusele. Erilist tähelepanu pöörame keskkonnakaitsele.

Teostame töö kokku lepitud tähtaja jooksul ja tagame selle teostamise kõrge kvaliteedi vastavalt projektile. See tähendab aga, et te võite kõik korralduslikud küsimused täielikult meie hooleks usaldada.

Me teeme kõik võimaliku, et ehituse valmimise aeg oleks võimalikult lühike, vastavuses tehnoloogiliste protsesside ja tööde teostamise graafikuga.

Kontakt